Змагання між поверхами гуртожитку

18 вересня на стадіоні «Колос» в м. Старобільськ відбулися змагання з волейболу та міні-футболу між поверхами гуртожитку ЛНУ.

У напруженій грі з міні – футболу, з рахунком 5: 4 виграла команда 5-го поверху. «Зіркою» цього матчу став Дмитро Карпенко студент 2-го курсу спеціальності «Фізичне виховання», який за команду 5-го поверху забив чотири голи і тим самим зробив так званий «покер».

У змаганнях з волейболу відбувалися баталії не гірше. Дівчата зіграли в три партії, в результаті яких в останній, додаткової третій партії, з рахунком 15: 8 виграла команда 5-го поверху. Дуже добре показали себе і студентки 1-го курсу, які також брали участь у змаганнях.

Варто зауважити, що такі змагання проводяться щороку з ініціативи самих студентів та вихователів гуртожитку.

Всі учасники та організатори залишилися задоволені результатами і пообіцяли проводити такі заходи частіше.

Залишаеться тільки привітати наших переможців та учасників!

Анісімов Олег, пресс – центр ЛНУ