Підсумкова атестація в НН ІФМІТ

У навчально-науковому інституті фізики, математики та інформаційних технологій провели підсумкову атестацію бакалаврів.

З 16 червня по 19 червня 2020 року у навчально-науковому інституті фізики, математики та інформаційних технологій відбулася підсумкова атестація здобувачів вищої освіти за ступенем бакалавр.

Під час державної атестації свої знання показували бакалаври наступних освітніх програм та спеціальностей:

• Освітня програма „Інформаційна діяльність” спеціальності 029 „Інформаційна, бібліотечна та архівна справа” (денна та заочна форми навчання);
  • Освітня програма „Комп’ютерна інженерія” спеціальності 123 „Комп’ютерна інженерія” (денна та заочна форми навчання);
  • Освітня програма „Інженерія програмного забезпечення” спеціальності 121 „Інженерія програмного забезпечення” (денна форма навчання);
  • Освітня програма „Математика, інформатика” спеціальності 014 „Середня освіта” (денна та заочна форми навчання);
  • Освітня програма „Фізика, інформатика” спеціальності 014 „Середня освіта” (денна та заочна форми навчання);
  • Освітня програма „Комп’ютерні науки та інформаційні технології” спеціальності 122 „Комп’ютерні науки” (денна форма навчання);
  • Освітня програма „Комп’ютерні науки та інформаційні технології” спеціальності 122 „Комп’ютерні науки та інформаційні технології” (заочна форма навчання).

Здобувачі вищої освіти складали комплексний іспит з фахових дисциплін і захищали бакалаврські роботи у режимі дистанційної присутності.

Головами екзаменаційних комісій були доктор технічних наук Дмитро Марченко, кандидат філологічних наук, доцент Роман Міняйло, кандидат фізико-математичних наук Оксана Одінцова. Вони високо оцінили підготовку студентів та актуальність тем бакалаврських робіт.

Слід  особливо відзначити високу теоретичну та практичну підготовку студентів, які  досконало захистили бакалаврські роботи: Артем Жуков (123 ,,Комп’ютерна інженеріяˮ), Андрій Турцевич (123 ,,Комп’ютерна інженеріяˮ), Артем Бондаренко (123 ,,Комп’ютерна інженеріяˮ), та високий рівень знань студентів: Юлія Лигута (014 Середня освіта), Ганна Кривушина (014 Середня освіта), Тетяна Козлова (014 Середня освіта), Віталій Шевченко (122 ,,Комп’ютерні наукиˮ), Антоніна Козачок (029 ,,Інформаційна, бібліотечна та архівна справаˮ).

Деякі бакалаври продовжать навчання на здобуття більш високого  освітнього рівня вищої освіти, а деякі приступлять до роботи у реальному секторі.

Щиро вітаємо наших випускників із завершенням навчання, та бажаємо їм успіхів в подальшому житті.

Навчально-науковий інститут фізики,
математики та інформаційних технологій