Участь у конференції

Викладачі та студенти кафедри ФТСІ отримали сертифікати учасників VI Всеукраїнської науково-технічної  конференції.

Викладач кафедри фізико-технічних систем та інформатики Наталія Василенко та студенти 3 курсу спеціальності ,,Середня освіта. Фізика, математикаˮ Олена Каліда та Михайло Лиско взяли участь у VI Всеукраїнській науково-технічній  конференції  ,,Актуальні проблеми науково-промислового комплексу регіонівˮ.

Науково-технічна конференція проводилась за участю вітчизняних  закладів вищої освіти у дистанційній формі.

У ході конференції відбулися засідання наступних секцій:

• екологічні проблеми промислових регіонів;
  • інформаційні технології в освіті та на виробництві;
  • напрями підвищення ефективності економіки та управління в сучасних умовах;
  • наукові основи задач моделювання технічних і економічних систем та їх програмна реалізація;
  • перспективи розвитку філософії та гуманітаристики;
  • підприємництво, торгівля та біржова діяльність: стан проблеми та перспективи розвитку;
  • процеси та обладнання хімічних виробництв;
  • фармація;
  • теоретична медицина;
  • філологія та переклад;
  • перспективи технології обробки матеріалів та проблеми сучасної фізики;
  • хімія і хімічні технології.

Доклади учасників було опубліковано у збірнику, також було отримано електронні сертифікати учасників конференції.

Навчально-науковий інститут фізики,
математики та інформаційних технологій