Підсумкова атестація студентів-географів

12 червня на факультеті природничих наук пройшла підсумкова атестація студентів спеціальності «Середня освіта. Географія» освітнього ступеня бакалавра.

Головою екзаменаційної комісії було запрошено Павла Вірченка, кандидата географічних наук, доцента кафедри соціально-економічної географії і регіонознавства Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна. До складу екзаменаційної комісії входили: Дмитро Ужченко, проректор з науково-педагогічної роботи, кандидат філологічних наук, доцент; Ольга Губська, заступник декана з навчальної роботи факультету природничих наук; Ірина Мельник, завідувач кафедри географії, кандидат географічних наук, доцент; Ганна Гаврюшенко,  кандидат економічних наук, доцент кафедри географії; Микола Удовиченко, кандидат геолого-мінералогічних наук, доцент кафедри географії; Олена Севастьянова, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри педагогіки.

Іспит проходив у формі усного комплексного екзамену з профільних дисциплін, дистанційно в online-режимі на платформі Zoom. Голова екзаменаційної комісії та екзаменатори були задоволені високим рівнем фахової підготовки студентів. Усі питання викликали жваве обговорення.

Щиро дякуємо голові екзаменаційної комісії за участь у підсумковій атестації наших випускників та бажаємо нашим випускникам  здійснення професійних задумів та швидкого кар’єрного зростання.

За інформацією факультету природничих наук