Підсумкова атестація

10 червня 2020 року на факультеті природничих наук розпочалася підсумкова атестація випускників освітнього ступеня бакалавра.

Цьогоріч, у зв’язку з карантинними обмеженнями, підсумкові атестації здобувачів освіти проходили в online-режимі на платформі Zoom.

Проведенню підсумкової атестації студентів бакалаврату передувала значна організаційна робота, яку провели деканат та викладачі випускових кафедр факультету. Для студентів-випускників були організовані індивідуальні та групові консультації, які надали їм змогу ознайомитись з процедурою, пристосованою до дистанційної роботи. Завдяки цьому, всі випускники відчували себе впевнено та успішно пройшли атестацію.

За графіком підсумкової атестації факультету природничих наук у перший день проходили атестацію понад 30 студентів-біологів, які протягом чотирьох років опановували обрану спеціальність 014 «Середня освіта. Біологія». Головою екзаменаційної комісії була запрошена Тетяна Комісова, кандидат біологічних наук, професор кафедри анатомії та фізіології людини імені професора Я. Р. Синельникова Харківського національного педагогічного університету імені Г. С. Сковороди.

На кафедрі садово-паркового господарства та екології, у цей день також проходила підсумкова атестація здобувачів освіти за спеціальностями 101 «Екологія» та 206 «Садово-паркове господарство». Головою екзаменаційної комісії було запрошено Ігоря Іонова, доктора сільськогосподарських наук, професора, члена-кореспондента НААН України, завідувача кафедри анатомії та фізіології людини імені професора Я. Р. Синельникова Харківського національного педагогічного університету імені Г. С. Сковороди. Екзаменаційна комісія із зацікавленістю прослухала доповіді майбутніх фахівців садово-паркового господарства за результатами підготовлених кваліфікаційних бакалаврських робіт, а випускники-екологи, під час складання усного комплексного екзамену з профільних дисциплін, показали достатній рівень фахової підготовки.

Вітаємо наших випускників і бажаємо подальших успіхів та професійного зростання!

За інформацією факультету природничих наук