Бронзові нагороди

Студенти навчально-наукового інституту фізичного виховання і спорту зайняли ІІІ місце на чемпіонаті України з гандболу.

Закінчився чемпіонат України з гандболу серед чоловіків (суперліга) і вперше у своїй історії, студенти нашого університету зайняли ІІІ місце та отримали бронзові медалі. Це студенти навчально-наукового інституту фізичного виховання і спорту: Марат Сагдеев, Деніс Нікулічев, Кирило Смелков (2 курс), Ігор Одіноков, Даніло Плахотін, Даніло Осадчій (3 курс), Олексій Новіков та Артем Поповіч (4 курс).

Одним з тренерів команди є старший викладач кафедри спортивних дисциплін Олег Леонтьєв. Згідно Єдиної спортивної класифікації  України хлопцям  буде присвоєно звання майстра спорту України. Нагадаємо, що у 2019 році, у складі збірної ЛНУ, вони зайняли 2 місце у чемпіонаті України з гандболу серед студентів. Свої перемоги гандболісти присвячують 100-річчю рідного ЛНУ імені Тараса Шевченка.

Вітаємо наших студентів та їх тренерів з високим досягненням! Бажаємо і надалі успішно представляти наш університет на Всеукраїнських і міжнародних змаганнях.

Навчально-науковий інститут

фізичного виховання і спорту