ЗАХИСТИ ДИСЕРТАЦІЙ (Спеціалізована вчена рада Д 29.053.01)

Спеціалізована вчена рада Д 29.053.01 із захисту докторських (кандидатських) дисертацій з педагогіки при ДЗ „Луганський національний університет імені Тараса Шевченка” (м. Старобільськ) повідомляє про проведення виїзного засідання 1-3 липня 2020 р. на базі комплексу „Мир ” (Луганська обл., м. Сєверодонецьк, вул. Лисичанська, 1-б), мала конференц-зала.

Порядок денний 1 липня 2020 р., початок засідання  о 13.00

• 1. Захист дисертації СТЕПАНЕНКО Вікторії Іванівни „Теорія і практика профілактики поведінкових девіацій обдарованих учнів у закладах загальної середньої освіти” (автореферат, дисертація), поданої на здобуття наукового ступеня доктора педагогічних наук за спеціальністю 13.00.05 – соціальна педагогіка.

Науковий консультант:  Караман Олена Леонідівна, доктор педагогічних наук, професор, ДЗ „Луганський національний університет імені Тараса Шевченка” (м. Старобільськ), директор навчально-наукового інституту педагогіки і психології.

Офіційні опоненти:

• Трубавіна Ірина Миколаївна, доктор педагогічних наук, професор, Харківський національний педагогічний університет імені Г. С. Сковороди, професор кафедри педагогіки, відгук;
  • Коношенко Сергій Володимирович, доктор педагогічних наук, доцент, ДВНЗ „Донбаський державний педагогічний університет” (м. Слов’янськ), декан педагогічного факультету, відгук;
  • Петришин Людмила Йосипівна, доктор педагогічних наук, доцент, Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка, професор кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи, відгук.
  • 2. Захист дисертації БОРОВИКА Миколи Олександровича „Педагогічні умови формування фізичної витривалості у майбутніх офіцерів Національної поліції у процесі фахової підготовки” (автореферат, дисертація), поданої на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук за спеціальністю 13.00.04 – теорія і методика професійної освіти.

Науковий керівник: Федоренко Олена Іванівна, доктор педагогічних наук, професор, Харківський національний університет внутрішніх справ, завідувач кафедри педагогіки та психології.

Офіційні опоненти:

• Бондаренко Валентин Володимирович, доктор педагогічних наук, доцент, Національна академія внутрішніх справ (м. Київ), завідувач  кафедри вогневої та спеціальної фізичної підготовки, відгук;
  • Монастирський Валерій Миколайович, кандидат педагогічних наук, доцент, Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького, доцент кафедри військової підготовки, відгук.

Порядок денний на 2 липня 2020 року, початок засідання о 9.00

• 1. Захист дисертації ПАХОМОВОЇ Лідії Валеріївни „Підготовка майбутніх соціальних педагогів до використання інноваційних технологій у професійній діяльності” (авторефератдисертація), поданої на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук за спеціальністю 13.00.05 – соціальна педагогіка.

Науковий керівник: Рассказова Ольга Ігорівна, доктор педагогічних наук, професор Комунального закладу „Харківська гуманітарно-педагогічна академія” Харківської обласної ради, завідувач кафедри соціальної роботи.

Офіційні опоненти:

• Харченко Сергій Якович, доктор педагогічних наук, професор, ДЗ „Луганський національний  університет імені Тараса Шевченка” (м. Старобільськ), завідувач кафедри соціальної педагогіки, відгук;
  • Василенко Ольга Миколаївна, кандидат педагогічних наук, доцент, Харківський національний педагогічний університет імені Г. С. Сковороди, доцент кафедри соціальної педагогіки та правового виховання, відгук.
  • 2. Захист дисертації ПЕЧЕРИЦІ Наталії Михайлівни „Соціально-педагогічна корекція ейджизму студентської молоді в освітньо-культурному середовищі ЗВО” (автореферат, дисертація), поданої на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук за спеціальністю 13.00.05 – соціальна педагогіка.

Науковий керівник:  Рижанова Алла Олександрівна, доктор педагогічних наук, професор, Сумський державний педагогічний університет імені А. С. Макаренка, професор кафедри соціальної роботи і менеджменту соціокультурної діяльності.

Офіційні опоненти:

• Пономарьова Галина Федорівна, доктор педагогічних наук, професор, Комунальний заклад „Харківська  гуманітарно-педагогічна академія” Харківської обласної ради, ректор, відгук;
  • Бадер Світлана Олександрівна, кандидат педагогічних наук, доцент, ДЗ „Луганський національний університет імені Тараса Шевченка” (м. Старобільськ),  завідувач кафедри дошкільної та початкової освіти, відгук.

Порядок денний на 3 липня 2020 року., початок засідання о 9.00

• 1. Захист дисертації ГЛАДУН Тетяни Олександрівни Розвиток соціальної компетентності дітей молодшого шкільного віку з аутизмом в умовах інклюзивної освіти” (автореферат, дисертація), поданої на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук за спеціальністю 13.00.05 – соціальна педагогіка.

Науковий керівник: Харченко Сергій Якович, доктор педагогічних наук, професор, ДЗ „Луганський національний університет імені Тараса Шевченка” (м. Старобільськ), завідувач кафедри соціальної педагогіки.

Офіційні опоненти:

• Омельченко Світлана Олександрівна, доктор педагогічних наук, професор, ДВНЗ „Донбаський державний педагогічний університетˮ (м. Слов’янськ), ректор, відгук.
  • Гніда Тетяна Борисівна, кандидат педагогічних наук, доцент, Комунальний вищий навчальний заклад „Харківська академія неперервної освітиˮ, старший викладач секції спеціальної та інклюзивної освіти кафедри виховання та розвитку особистості, відгук.