Засідання кафедри

На кафедрі туризму, готельної та ресторанної справи НН ІТОТТ відбулося планове засідання.

З огляду на умови карантину, кафедра туризму, готельної і ресторанної справи НН ІТОТТ організувала проведення планового засідання в online-режимі за допомогою платформи ,,Skypeˮ. Засідання відбулося 02 червня 2020 року (Протокол №11).

На порядок денний були винесенні такі питання:

1. Підсумки державної атестації здобувачів освіти.
  2. Стан перебігу освітнього процесу за дистанційними технологіями.
  3. Підготовка освітніх програм, розробка навчальних планів.
  4. Виховна робота кураторів зі здобувачами освіти.
  5. Виконання індивідуального плану аспіранта. Атестація аспіранта першого року навчання.

Особливу увагу викладачі приділили профорієнтаційній роботі в умовах карантину.

Незважаючи на ряд обмежень, які впроваджено всеукраїнським карантином, на кафедрі туризму, готельної і ресторанної справи НН ІТОТТ належним чином налагоджено комунікацію викладачів і здобувачів освіти, а навчальний, виховний та науково-дослідний процеси продовжуються згідно планів; відбувається забезпечення здобувачів освіти навчальними матеріалами зі своїх дисциплін, надання групової та індивідуальної консультації, методичних порад щодо виконання завдань, здійснюється перевірка та оцінювання.

Також відбулося звітування про хід виконання індивідуального навчального плану та індивідуального плану наукової роботи аспіранта кафедри Яни Мороз.

Засідання кафедри пройшло дуже активно. У підсумку було означено шляхи успішного вирішення поставлених питань, визначені нові завдання до виконання здобувачами освіти і викладачами кафедри.

Кафедра туризму, готельної і ресторанної справи

НН ІТОТТ