Практика з інспектування та контрольно-наглядової діяльності

Студенти кафедри товарознавства, торговельного підприємництва та експертизи товарів НН ІТОТТ пройшли практику на базі Головного  управління Держпродспоживслужби  в Луганській області.

Здобувачі освіти спеціальності 076 ,,Підприємництво, торгівля та біржова діяльністьˮ освітнього рівня ,,бакалаврˮ НН ІТОТТ під керівництвом викладачів кафедри товарознавства, торговельного підприємництва та експертизи товарів дистанційно пройшли практику з інспектування та  контрольно-наглядової  діяльності  в торгівлі на базі Головного  управління Держпродспоживслужби  в Луганській області, м. Сєвєродонецьк.

З  використанням   Головного  сайту  ГУ  Держпродспоживслужби  в  Луганській області та інших інтернет-ресурсів здобувачі ознайомилася із структурою  ГУ,  організацією та порядком діяльності як окремих управлінь, відділів та інших структурних підрозділів, так і  Головного управління  в цілому. Ознайомилися з основними завданнями, виконання яких, відповідно до чинного законодавства  покладено  на  Держпродспоживслужбу  та структурні підрозділи.

Студенти опрацювали  нормативно-правові акти, які  регулюють   діяльність  захисту прав  споживачів, організацію   заходів та  порядок проведення   державного  нагляду  щодо  додержання  суб’єктами  господарювання, що  проводять діяльність  у  сфері  торгівлі, робіт  та  послуг.

Здобувачі освіти опанували навички та уміння з виконання документального  оформлення результатів  контролю проведених  заходів ГУ  Держпродспоживслужби  в  Луганській області.

Оволоділи   навичками   опрацювання  з  законодавчою  базою,  що  регулює  діяльність  органу  у  сфері захисту  прав  споживачів і  вдало   використовували  її при  виконанні програми практики і написання  звіту.

Звітна  документація  оформлена  у  відповідності  до  вимог методичних  рекомендацій  та  програми  практики.

Кафедра товарознавства, торговельного підприємництва та експертизи товарів

НН ІТОТТ