Молодіжна наукова ліга

Студенти ФПН та НН ІФВС взяли участь у Молодіжній науковій лізі.

Під керівництвом викладачів кафедри педагогіки здобувачі вищої освіти ступеню бакалавра НН ІФВС та ФПН долучилися до заходу Молодіжної наукової ліги

Під егідою Молодіжної наукової ліги 29 травня у Львові відбулася у дистанційному форматі міжнародна студентська наукова конференція  ,,Модернізація та сучасні українські та світові наукові дослідженняˮ. Мультидисциплінарна конференція стала майданчиком для обміну науковим досвідом студентської молоді закладів вищої освіти України та близького зарубіжжя.

Студентка 3 курсу спеціальності ,,Середня освіта. Біологіяˮ Анастасія Купцова (науковий керівник – доцент кафедри педагогіки Олена Сєваст’янова) презентувала доповідь ,,Перспективи використання дидактичних ігор під час вивчення природничих наукˮ, а студентка 3 курсу спеціальності ,,Середня освіта. Фізичне вихованняˮ Анастасія Трощенко разом зі студенткою 2 курсу спеціальності ,,Фізичне виховання і спорт. Спортˮ Лілією Семиволос представили спільну розробку ,,Європейська перспектива: погляд українського студентстваˮ (науковий керівник – доцент кафедри педагогіки Інна Курліщук) (https://ojs.ukrlogos.in.ua/index.php/liga).

Це не перший захід Молодіжної наукової ліги, у якому під керівництвом науково-педагогічних працівників кафедри педагогіки беруть участь здобувачі вищої освіти нашого закладу. Студент 2 курсу НН ІПП спеціальності ,,Соціальна роботаˮ  Антон Копанєв (науковий керівник –  старший викладач кафедри педагогіки Ірина Шама) та студентка 3 курсу ФПН спеціальності ,,Середня освіта. Біологіяˮ Вікторія Калініна (науковий керівник  – доцент кафедри педагогіки Олена Сєваст’янова) підготували доповіді на міжнародну студентську конференцію  ,,Наука, технології, інновації: тенденції розвитку в Україні та світіˮ (17 квітня 2020 р., м. Харків).

Крім того, викладачі кафедри здійснюють керівництво статтями здобувачів освіти бакалаврського і магістерського  рівнів, що публікуються у збірниках наукових праць студентів ЛНУ імені Тараса Шевченка. Зокрема, за час карантину, доцентами кафедри педагогіки Вікторією Швиркою та Оксаною Алексєєвою було здійснено наукове керівництво 7 статтями, які увійшли до збірників ,,Науковий пошук молодих дослідниківˮ та ,,Методична скарбничка сучасного педагогаˮ.

Активно залучаються до наукової діяльності й магістранти кафедри. 29-30 травня здобувачка вищої освіти ступеню магістра зі  спеціальності ,,Освітні, педагогічні наукиˮ Крістана Шаблакова з доповіддю ,,Волонтерська діяльність як засіб формування соціально-психологічної компетентності студентської молодіˮ  взяла участь у міжнародній науковій конференції ,,Наукові досягнення, відкриття та шляхи розвитку педагогічної наукиˮ, що проводилась на базі Класичного приватного університету (м. Запоріжжя).

За матеріалами кафедри педагогіки

НН ІПП