Наукове видання включено до категорії ,,Бˮ
21.5.2020
Наукове видання ,,Економічний вісник Донбасуˮ включено до категорії ,,Бˮ наукових періодичних видань України.
14 травня відбулася примітна і показова подія, до якої викладачі Луганського національного університету імені Тараса Шевченка доклали значних зусиль щодо її організаційно-методичного, кадрового, наукового та фінансового забезпечення. Міністерство освіті і науки України своїм наказом № 627 науковий журнал ,,Економічний вісник Донбасуˮ віднесло до категорії ,,Бˮ наукових періодичних видань України.
,,Економічний вісник Донбасуˮ – одне з найвідоміших й авторитетніших наукових видань економічного профілю у новітній історії України. Його було засновано в 2004 році Інститутом економіки промисловості Національної академії наук України та Луганським національним університетом імені Тараса Шевченка.
Заснування й діяльність такого видання без перебільшення є знаковим явищем у розвитку тренду сучасної світової науки, який засновники журналу не тільки передбачили й осмислили, а й постійно впроваджують: органічного синтезу академічної та вузівської науки з господарською практикою у становленні цілісних науково-дослідницьких центрів.
,,Економічний вісник Донбасуˮ функціонує у контексті діяльності Філії Інституту економіки промисловості НАН України, яка провадить свою роботу на базі кафедри економіки, маркетингу та підприємництва ЛНУ імені Тараса Шевченка (три члени кафедри є також і членами редакційної колегії журналу, у тому числі – її керівного складу; доцент Наталія Чеботарьова одинадцять років є відповідальним секретарем редакційної колегії).
Протягом останніх років ,,Економічний вісник Донбасуˮ суттєво покращив свої позиції у загальнодержавних рейтингах наукових видань з опрацюванням стратегії та тактики щодо інтеграції у світовий науковий простір. Підтвердженням цього стало отримання вже кілька років тому індексу цитувань Index Copernicus та кількох інших відомих міжнародних індексів.
Тож, економісти-науковці ЛНУ отримали можливість виведення своїх наукових пошуків на якісно новий рівень.
За інформацією НН ІнЕБ