Святкування Дня вишиванки!

Студенти та викладачі Старобільського гуманітарно-педагогічного коледжу активно відзначають День вишиванки навіть під час карантину.

Цьогоріч карантинні заходи внесли свої корективи до традиційних святкувань, але попри усі негаразди наші студенти активні та налаштовані до активної роботи. Вони взяли участь у загальноуніверситетських заходах (челендж #вишиванка єднає карантин та «Українська пісня у вишиванці»). Здобувачі освіти нашого коледжу, навіть вдома, не забувають про традиції наших пращурів. Ми горді, що ми українці, що студенти – гідні нащадки!

Зі святом, із Днем вишиванки! Українські традиції – одні з найкрасивіших у світі. Вітаємо з важливим українським святом, Днем вишиванки! У цей день потрібно згадати про наше коріння. Адже український народ – сильний, незалежний і має прекрасні традиції. Давайте їх продовжувати і розвивати!

За інформацією Старобільського гуманітарно-педагогічного коледжу