Консультація для студентів

13 травня на факультеті української філології та соціальних комунікацій відбулася консультація щодо підсумкової атестації для студентів-випускників.

Консультація для студентів-випускників спеціальностей ,,Середня освіта. Українська мова і літератураˮ, ,,Середня освіта. Українська мова і література. Мова і література (англійська)ˮ, ,,Середня освіта. Українська мова і література. Мова і література (російська)ˮ проходила в онлайн-режимі на платформі ZOOM. Заступник декана з навчальної роботи Анна Стась пояснила студентам, яким чином буде проходити підсумкова атестація, яку кількість балів необхідно набрати студентам, а також надала декілька практичних порад стосовно проходження тестів у онлайн-режимі.

Завідувач кафедри української літератури Олена Лапко розповіла студентам про особливості цьогорічної підсумкової атестації: кількість питань, відведений на відповіді час тощо.

Професорсько-викладацький колектив бажає успіхів студентам-випускникам у складанні підсумкової атестації!

За інформацією факультета української філології та соціальних комунікацій