Інтернет-конференція в режимі online

23 квітня у НН ІФМІТ відбулася студентська інтернет-конференція в режимі online.

IV студентська науково-практична інтернет-конференція ,,Сучасні проблеми фізики та математики: погляд молодіˮ проходила в рамках Днів науки у режимі оnline. У конференції взяли участь студенти 1-3 курсів спеціальності ,,Середня освіта: Фізика, математикаˮ.

Пленарне засідання відкрила доцент кафедри фізико-технічних систем та інформатики Наталія Василенко. Програма конференції складалася з пленарного засідання  та роботи секцій.

Особливу зацікавленість учасників конференції привернули наступні доповіді:

1. ,,Активізація пізнавальної діяльності учнями 10-го класу на тему ,,Газові закониˮˮ (студентка 3 курсу Олена Калида).
  2. ,,Мотивація учнів школи на уроках фізики за допомогою сучасних інтерактивних програмˮ (студент 3 курсу Михайло Лиско).
  3. ,,Уявлення Ньютона про властивості простору й часуˮ (студентка 2 курсу Марія Шевченко).
  4. ,,Цікаві теми з фізики 8 класу. Відеоуроки з користю для школярівˮ (студентка 1 курсу Олеся Адамович).
  5. ,,Сила пружності, закон Гука. Їх застосування і значення в природіˮ (студент 1 курсу Костянтин Кісельов).

Студенти ретельно готували доклади та презентації. Робота на конференції була насиченою, плідною, цікавою, конструктивною. Вона сприяла визначенню перспективних напрямків підвищення якості навчання учнівської та студентської молоді, виявлення обдарованої молоді для подальшої наукової діяльності.

За інформацією навчально-наукового інституту
фізики, математики та інформаційних технологій