Online-виставка

На кафедрі технологій виробництва і професійної освіти відкрилась online-виставка творчих робіт студентів.

Традиційно ,,Дні наукиˮ проходять у квітні і розпочинаються з виставки творчих робіт студентів кафедри. Цього року карантинні обмеження внесли свої корективи у формат проведення усіх весняних заходів. І тому кафедра, не змінюючи традиціям, проводить виставку робіт студентів у online доступі.

21 квітня 2020 року відкрилась online-виставка творчих робіт студентів. Автори робіт використали різні техніки обробки матеріалу та створили чудові вироби, які захоплюють своєю красою та дарують позитивні емоції.

Експозиція буде доступна до 28 квітня. Під час проведення виставки проходить голосування за кращу студентську роботу. Запрошуємо студентів, викладачів і всіх бажаючих відвідати виставку та проголосувати у стрічці Facebook за ту роботу, яка Вам найбільше до вподоби.

Щоб відвідати виставку та взяти участь у голосуванні необхідно перейти за посиланням на сторінку кафедри ТВіПО https://www.facebook.com/groups/532038867512764/. Результати голосування будуть оголошені після закінчення виставки!

Кафедра технологій виробництва і професійної освіти

НН ІТОТТ