Поезія народів світу

Вперше на факультеті іноземних мов традиційний щорічний конкурс «Поезія народів світу» відбувся у дистанційному форматі.

Конкурс передбачає декламування віршів англійською, німецькою, французькою та іспанською мовами учнями 10-11 класів закладів загальної середньої освіти.

Метою конкурсу є формування творчих здібностей учнів та навичок soft skills, вміння презентувати себе перед аудиторією, розвиток соціокультурної комунікативної компетенції, уміння використовувати набутий досвід, сприяння позитивного ставлення щодо вивчення іноземних мов.

Цьогоріч доля конкурсу є нелегкою: з самого початку конкурс планувався на 15 лютого 2020 року, але у зв’язку з карантином грипу в м. Полтава та Полтавській області організатори конкурсу перенесли його на 14 березня 2020 року. Проте не пощастило й цього разу, адже був введений загальнонаціональний карантин у зв’язку з розповсюдженням пандемії. Оргкомітет конкурсу прийняв остаточне рішення, що конкурс повинен обов’язково відбутися, адже бажаючих учасників було близько 100 учнів, і запропонував усім учасникам зробити відеозапис декламування поезії та надіслати на електронну пошту.

Дружній та згуртований колектив факультету іноземних мов доклав усіх зусиль, аби цього року конкурс мав місце бути!

Раді відзначити, що більшість учнів (60 учасників) з 20 шкіл м. Полтава та Полтавської області взяло участь у конкурсі, який відбувся у такому неординарному форматі. Оргкомітет висловлює подяку всім учасникам та їх учителям за активну участь та внесок у розвиток мистецтва світової поезії! Для всіх учнів та їх наставників організатори підготували сертифікати, а для переможців – цінні призи: кружки та блокноти з емблемою університету та факультету. Сподіваємось, що це стане приємною пам’ятною згадкою про наш факультет!

Напередодні Великодніх свят були підведені підсумки та визначені переможці конкурсу!

Вітаємо:

Секція 1. Англійська мова. 11 клас

• Гран-пріЗавертайлова Вероніка, м. Полтава, Комунальний заклад Полтавська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів №19 Полтавської міської ради Полтавської області, керівник: Чаловка Наталія Олегівна;
  • 1 місцеШара Ярослава, с. Ланна, Ланнівська загальноосвітня школа, керівник: Коваленко Оксана Володимирівна;
  • 2 місцеСененко Антон, с. Ковалівка, Новоселівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, керівник: Шанда Наталія Володимирівна;
  • 2 місцеБєлінська Дарина, м. Полтава, Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7 ім. Т.Г. Шевченка Полтавської міської ради Полтавської області, керівник: Ніцак Наталія Миколаївна;
  • 3 місцеПетренко Ельвіра, с. Ковалівка, КЗ «Полтавський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів імені А.С. Макаренка Полтавської обласної ради», керівник: Василенко Аліна Василівна;
  • 3 місцеРичко Анастасія, с. Залізничне, Новоселівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, керіввник: Шанда Наталія Володимирівна;
  • 3 місцеСтефанішина Ксенія, м. Полтава, Комунальний заклад «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №30», керівник: Говтвяниця Наталія Володимирівна.

Секція 2. Англійська мова. 10 клас

• 1 місцеСувальський Максим, м. Полтава, Полтавська гімназія №13 Полтавської міської ради Полтавської області, керівник: Браташевська Тетяна Борисівна;
  • 2 місцеКусайко Ярослава, м. Полтава, Комунальний заклад «Полтавська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів №19 Полтавської міської ради Полтавської області», керівник: Канівець Ірина Яківна;
  • 2 місцеЯкимець Поліна, м. Кременчук, Полтавський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів при Кременчуцькому педагогічному коледжі імені А.С. Макаренка, керівник: Бойко Ірина Миколаївна;
  • 3 місцеРябіко Тетяна, м. Полтава, КЗ «Полтавський міський багатопрофільний ліцей №1 імені І.П. Котляревського», керівник: Мироненко Вікторія Олександрівна;
  • 3 місцеБрижань Володимир, м. Полтава, Комунальний заклад «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 23 Полтавської міської ради Полтавської області», керівник: Бочарова Вікторія Анатоліївна.

Секція 3. Німецька, французька, іспанська мови. 10-11 клас

Німецька мова:

• Гран-пріДяченко Анна, с. Ковалівка, КЗ «Полтавський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів імені А.С. Макаренка Полтавської обласної ради», керівник: Василенко Аліна Василівна;
  • 1 місцеТягло Яніна, м. Полтава, Комунальний заклад «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №27 Полтавської міської ради Полтавської області», керівник: Савуляк Світлана Анатоліївна;
  • 2 місцеВлох Поліна, м. Зіньків, Зіньківський ліцей ім. Миколи Зерова, керівник: Стрижеус Надія Юріївна;
  • 3 місцеФедоряк Анастасія, м. Полтава, КЗ «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №34», керівник: Димарь Наталія Сергіївна.

Французька мова:

• 1 місцеЧорновол Наталія, с. Ланна, Ланнівська ЗОШ, керівник: Криворучко Наталія Георгіївна;
  • 2 місцеМорозюк Поліна, с. Кошманівка, Кошманівський навчально- виховний комплекс «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад», керівник: Довгаль Оксана Петрівна;
  • 2 місцеКомаревцева Дар’я, м. Полтава, Полтавська гімназія №13, керівник: Мар’єнко Олена Олексіївна.

Іспанська мова:

• Гран-пріШупікіна Ірина, с. Ланна, Ланнівська ЗОШ, керівник: Коваленко Оксана Володимирівна;
  • 1 місцеНовостройна Поліна, м. Полтава, Комунальний заклад «Полтавська загальноосвітня школа 1-3 ступенів № 38 Полтавської міської ради Полтавської області», керівник: Ковтун Ліна Олексіївна.

Факультет іноземних мов буде і надалі сприяти поповненню скарбниці світової культури та надихати молоде покоління на нові творчі звершення.

Факультет іноземних мов