Мийте руки

Студенти факультету природничих наук організували та запустили challenge «Мийте руки».

Студенти факультету природничих наук не змогли залишитись осторонь проблеми, яка зараз склалася в усьому світі – пандемії COVID-19. І тому вони запустили факультетський challenge «МИЙТЕ РУКИ», мета якого – привернути увагу людей на важливість миття рук під час пандемії коронавірусу.

Участь у челенджі прийняли студенти всіх спеціальностей факультету, викладачі всіх кафедр та деканату, які протягом цього тижня розміщували відео на офіційній сторінці факультету у фейсбуці, як вони миють руки з милом.

Дякуємо за ідею та активність нашим студентам, для яких карантин не є завадою для жвавого студентського життя!

Залишайтеся вдома, не наражайте на ризик ваших рідних і близьких людей! Мийте руки і будьте обережні! Лише об’єднавшись, ми зможемо подолати будь-який вірус.  Бажаємо всім здоров’я!

За інформацією факультету природничих наук