З 1 ВЕРЕСНЯ!

1 вересня – одне з найкращих і найвеличніших свят.

В День знань традиційно лунатиме перший дзвоник, мільйони маленьких і вже дорослих українців з портфелями і рюкзаками рушать до своїх рідних шкіл. Там їх неодмінно зустрінуть учителя, які так скучили за своїми чадами і проведуть їх у світлі і сонячні класи. Студенти рушать у свій неповторний і вже дорослий світ знань.  І в цьому дійстві, яке повторюється щорічно, є якась своя магія, неповторна, різнобарвна, багатоголоса. У цей святковий день хочеться побажати всім нашим дітям, які сядуть за шкільні парти чи студентські аудиторії, миру, добра, благополуччя, нових і неповторних вражень від світу науки, учителям та педагогам – плекати майбутнє України у кращих вітчизняних та європейських традиціях патріотизму, гуманізму, поваги до ближнього, батькам – витримки, впевненості, віри у власні сили та власних дітей. Нехай новий навчальний рік принесе лише позитив, справдження надій та сподівань!

З повагою, голова наглядової Ради ЛНУ
народний депутат України