І тур всеукраїнської студентської олімпіади з математики

У НН ІФМІТ відбувся І тур Всеукраїнської олімпіади з математики серед студентів Луганського національного університету.

Олімпіада пройшла в очному режимі у м. Рубіжне на базі навчально-наукового інституту фізики, математики та інформаційних технологій. Участь в олімпіаді узяли студенти 1–4 курсів, яким було запропоновано розв’язати цікаві задачі з математичного аналізу, загальної алгебри, лінійної алгебри, теорії чисел та елементарної геометрії.

Результати участі студентів нашого інституту в олімпіаді з математики:

• І місце – Костянтин Кісельов (студент 2-го курсу, спец. ,,Середня освіта (Математика. Фізика)ˮ,
  • ІІ місце – розділили Юлія Лигута (студентка 4-го курсу, спец. ,,Середня освіта (Математика. Інформатика)ˮ та Ганна Кривушина (студентка 4-го курсу, спец. ,,Середня освіта (Математика. Інформатика)ˮ,
  • ІІІ місце – Наталія Леміш (студентка 1-го курсу, спец. ,,Інженерія програмного забезпечення)ˮ.

Вітаємо призерів і бажаємо їм подальших успіхів!

Кафедра алгебри та системного аналізу