Присудження наукового ступеня кандидата наук

Колектив НН ІФМІТ щиро вітає Ірину Крохмаль з присудженням наукового ступеня кандидата педагогічних наук.

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 26.02.2020 № 289 ,,Про затвердження рішень Атестаційної колегії Міністерства освіти і науки Україниˮ Ірині Крохмаль присуджено науковий ступень кандидата педагогічних наук 13.00.04 ,,Теорія і методика професійної освітиˮ.

Захист відбувався на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 29.053.01 у Луганському національному університеті імені Тараса Шевченка у грудні 2019 року.

Бажаємо Ірині Миколаївні успішного втілення всіх творчих та наукових задумів, невичерпної життєвої наснаги, професійного зростання, нових творчих та наукових звершень!

Навчально-науковий інститут фізики, математики та інформаційних технологій