День Героїв Небесної Сотні

21 лютого 2020 р. студентсько-викладацький колектив НН ІФМІТ вшанував пам’ять Героїв Небесної Сотні у м. Рубіжне.

День пам’яті Героїв Небесної Сотні відзначається щорічно 20 лютого згідно з Указом Президента України від 11 лютого 2015 року № 69/2015 ,,Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотніˮ. Саме в ці дні, шість років тому, під час Революції Гідності, протистояння між українським народом і тодішнім режимом сягнуло свого апогею.

Про ті страшні події розповідали присутнім студентка 2  курсу Ангеліна Силкіна спеціальність ,,Середня Освіта. Математикаˮ та студент 4 курсу  Артем Жуков спеціальність ,,Комп’ютерна інженеріяˮ.

Під час своєї розповіді вони розповіли про декількох із загиблих героїв, зокрема, Ігоря Костенка, Назара Войтовича та нагадали про сайт https://nebesnasotnya.com/, на якому є інформація про всіх героїв.

Студенти разом подивились хроніку тих подій, відео-спогади про події на Майдані та слухали разом пісні присвячені героям.

Зустріч-реквієм завершилось хвилиною мовчання.

Навчально-науковий інститут

фізики, математики та інформаційних технологій