Срібні призери

15-16 лютого чоловіча збірна команда університету з баскетболу взяла участь у відкритому кубку Луганської області, присвяченому пам’яті Заслуженого машинобудівника України Івана Митька у м. Сєвєродонецьк.

Окрім нашої команди, ще одинадцять команд боролися за почесний приз. На першому етапі наші баскетболісти вдало зіграли в своїй групі, здолавши збірну ДЮСШ з м. Сєвєродонецьк з рахунком 50:8 та збірну ДЮСШ м. Рубіжне (54:21) і вийшла до півфіналу.

У півфіналі баскетбольна дружина під керівництвом Євгена Решетила, викладача СГПК, у напруженому поєдинку здолали БК ,,Лисичанськˮ з рахунком 49:39 і вийшла до фіналу.

У  основній грі за кубок нашій команді протистояла місцева БК ,,ГОПˮ. Дебют матчу був за нашими баскетболістами, але грати проти досвідченого суперника важко. Це ще притому, що наші гравці Віталій Кондратенко та Іван Орлов отримали травми і не змогли підтримати команду.

Наша збірна поступилася з рахунком 72:58 і посіла ІІ місце.

Петро Ярошенко,
голова спортивного клубу