День Святого Валентина в НН ІПП

В НН ІПП відзначили День Святого Валентина з найкращими друзями.

14 лютого 2020 року  світ відзначає День святого Валентина. У це свято прийнято не тільки дарувати коханій чи коханому валентинки, а й вітати просто хороших друзів теплими словами. Студенти та викладачі навчально-наукового інституту педагогіки і психології привітали зі святом своїх друзів військовослужбовців. Побажали серед всієї тієї купи валентинок, які зроблені своїми руками, знайти саме ту заповітну і бажану, від коханої, найголовнішої в житті людини, яка зворушить серце!

У день всіх закоханих даруємо найщиріші побажання: щастя, радості, ласки, турботи, затишку, добробуту. Нехай цей день для одних стане прекрасним початком довгих відносин, а для інших чудовим їх продовженням. Нехай ангели любові слідують за вами, не відпускають ні на хвилину.

За інформацією навчально-наукового
інституту педагогіки і психології