Стажування для освітян у Фінляндії

З 31 січня по 10 лютого 2020 р. представники факультету іноземних мов пройшли стажування для освітян у Фінляндії.

Стажування для освітян, яке відбулось у Фінляндії (Західно-Фінляндський Коледж, місто Гуйттінен) було успішно пройдено деканом факультету іноземних мов Світланою Шехавцовою та завідувачем кафедри романо-германської філології Оленою Биндас.

Метою проходження наукового стажування було опанування проєктного підходу в організації навчального процесу у закладах освіти Фінляндії у поєднанні з інтенсивним вивченням англійської мови в
Західно-Фінляндському Коледжі у міжнаціональному мультикультурному середовищі з використанням активних комунікаційних методик та пізнанням культури Фінляндії.

Під час проєкту учасники відвідали ряд освітніх заходів, а саме: зустріч з представником відділу освіти у мерії м. Гуйттінен, візити до дитячого садка, початкової школи, гімназії, Фінського Університету.

За результатами навчання учасники отримали сертифікати про результат стажування у вигляді 120 годин аудиторних занять та самостійної роботи, а також про рівень володіння англійською мовою.

За інформацією
кафедри романо-германської філології ФІМ