Профілактична лекція щодо запобігання торгівлі людьми

11 лютого відбулася зустріч студентів факультету природничих наук із заступником начальника Управління боротьби зі злочинами пов’язаними з торгівлею людьми ГУНП в Луганській області Анатолієм Ніколайчуком та з представником ЛОДА Ігорем Шевченком.

Під час зустрічі були проведені семінари-тренінги на теми «Запобігання торгівлі людьми», «Боротьба з торгівлею людьми» та «Не стань жертвою торгівлею людьми».

Тренінги були побудовані таким чином, аби студенти мали змогу не тільки почерпнути корисну інформацію правового характеру, а й поділитись своїми емоціями, знайти щось нове та закріпити набуті знання.

По закінченню тренінгу кожен студент отримав інформаційні буклети «Якщо ви постраждали від злочину торгівля людьми» та «Захисти себе від торгівлі людьми».

Семінар-тренінг був дуже  цікавим та пізнавальним, про що свідчить велика кількість питань від студентів до наших гостей.

За інформацією факультету природничих наук