Учитель року – 2020

Магістрантка ФПН зайняла третє місце у ІІ турі всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020» у номінації «Хімія».

27 січня на базі Сєвєродонецької СЗШ І–ІІІ ступенів № 4 завершився фінальний етап ІІ туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020». У цьому конкурсі приймала участь магістрантка 2 року навчання спеціальності «Середня освіта. Біологія та здоров’я людини» Стребкова Анна, яка посіла ІІІ місце у номінації «Хімія».

Фіналісти брали участь у двох конкурсних випробуваннях: «Хімічний експеримент»  та «Урок».

Анна Стребкова під час участі у конкурсі продемонструвала ґрунтовні знання з предмета, професіоналізм, уміння застосовувати сучасні освітні технології в шкільній хімічній освіті.

Факультет природничих наук вітає Стребкову Анну та бажає подальшого професійного зростання, нових наукових досягнень та творчих успіхів!

За інформацією факультету природничих наук