Підсумкова атестація в НН ІФМІТ

У НН ІФМІТ в кінці січня пройшла підсумкова атестація здобувачів вищої освіти ступеня магістра.

В навчально-науковому інституті фізики, математики та інформаційних технологій у період з 21 по 24 січня відбулася підсумкова атестація здобувачів вищої освіти ступеня магістра.

Студенти денної та заочної форм навчання спеціальностей; 121 ,,Інженерія програмного забезпеченняˮ; 123 ,,Комп’ютерна інженеріяˮ; 104 ,,Фізика та астрономіяˮ; 014 ,,Середня освіта. Фізикаˮ; 014 ,,Середня освіта. Інформатикаˮ; захищали магістерські роботи.

014 ,,Середня освіта. Математикаˮ; 029 ,,Інформаційна, бібліотечна та архівна справаˮ складали комплексний іспит з фахових дисциплін і захищали магістерські роботи.

Протягом усього терміну навчання студенти працювали при підтримці викладачів університету і показали себе з кращого боку, успішно пройшли завершальний етап навчання, отримавши позитивні оцінки.

Головами екзаменаційних комісій були Оксана Одінцова, кандидат фізико-математичних наук, доцент кафедри математики Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка; Роман Міняйло, кандидат філологічних наук, доцент кафедри української лінгвістики, літератури та методики навчання Харківської гуманітарно-педагогічної академії; Дмитро Марченко, доктор технічних наук, професор, перший проректор Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля; Євген Попов – доктор технічних наук, професор, завідувач кафедри екології  та технології полімерів Інституту хімічних технологій Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля. Вони високо оцінили підготовку магістрантів та актуальність тем магістерських робіт.

Варто відзначити атмосферу творчості, доброзичливості у процесі захисту кваліфікаційних робіт, яку створили члени державних атестаційних комісій з усіх спеціальностей та магістранти.

Щиро вітаємо наших випускників з достойним завершенням навчання в ЛНУ імені Тараса Шевченка, та бажаємо їм здоров’я, миру, творчої наснаги та професійного зростання.

Навчально-науковий інститут
фізики, математики та інформаційних технологій