Підсумкова атестація НН ІІМВСПН

У навчально-науковому інституті історії, міжнародних відносин і соціально-політичних наук відбулася підсумкова атестація студентів ОС ,,Магістрˮ.

Так, 14, 15, 17 та 18 січня іспити складали студенти спеціальності СО ,,Історіяˮ, 16 січня – ,,Міжнародні відносиниˮ та ,,Соціологіяˮ, 17 січня – студенти спеціальності ,,Політологіяˮ, а 18 січня ‒ ,,Соціальна роботаˮ.

Підготовка до важливих іспитів тривала протягом усього терміну навчання. Викладачі стали не просто наставниками для випускників, а й добрими порадниками. Адже кожній молодій людині потрібні поради професіоналів, які зможуть роз’яснити складні теоретичні питання та допомогти опанувати практичні навички.

За результатами атестації більшість магістрантів отримали позитивні оцінки. При цьому члени атестаційної комісії особливо відзначили високу фахову теоретичну та практичну підготовку Романа Сошенка, Юлії Шавернєвої, Ярослави Теличко, Юлії Літвінової, Світлани Кисельової, Оксани Бальбух та Ольги Каплі. Вони блискуче розкрили всі питання білетів та ґрунтовано відповіли на додаткові запитання комісії.

Сьогодні наші студенти стали випускниками, а завтра – кваліфікованими фахівцями. Щиро радіємо за них і бажаємо їм здоров’я, натхнення та успішної творчої реалізації у професійній діяльності!

Навчально-науковий інститут історії,
міжнародних відносин і соціально-політичних наук