Підсумкова атестація НН ІФВС

У навчально-науковому інституті фізичного виховання і спорту розпочалася підсумкова атестація випускників другого рівня вищої освіти спеціальностей ,,Середня освіта. Фізична культураˮ, ,,Фізична культура і спортˮ.

До атестації допущено 148  здобувачів другого магістерського рівня.

У перший день магістранти здають усний комплексний іспит з фахових дисциплін. Випускники демонструють високий рівень теоретичної підготовки, уміння поєднувати наукові знання у практично-дослідницькій діяльності.

У випускних роботах піднімаються актуальні питання фізичного виховання і спорту, а також національно-патріотичне виховання молоді.

Головами підсумкової атестації призначені:

Мазін Василь Миколайович – доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри управління фізичного виховання і спорту Національного університету ,,Запорізька політехнікаˮ;

Глазков Едуард Олександрович – доктор медичних наук, доцент, завідувач кафедри загальної та паталогічної фізіології Луганського державного медичного університету;

Гребенюк Володимир Олександрович – заступник директора Луганського обласного фізкультурного центру ,,Олімпˮ.

Директорат та професорсько-викладацький склад НН ІФВС бажає здобувачам успішної атестації!

Навчально-науковий інститут
фізичного виховання і спорту