Шанування патріотів

Директора навчально-наукового інституту фізичного виховання і спорту Полулященка Юрія Михайловича шанували як патріота України.

У приміщенні Кремінської міської ради відбулося урочисте шанування патріотів Кремінщини.

Союз українок Америки звернувся до БФ ,,Карітас Креміннаˮ з проханням передати різдвяне привітання жителям Кремінської громади, які є патріотами України. Проводили опитування в громаді (моніторинг) серед молоді та старшого покоління. Людей, які за думкою опитуваних є патріотами України в нашому місті, запросили на зустріч в міську раду. Приємно було те, що і молодь, і доросле населення називали часто одні і ті прізвища.

У список таких людей потрапив Полулященко Юрій Михайлович – людина, яка не є місцевим жителем, але про його діяльність на посаді директора навчально-наукового інституту фізичного виховання і спорту Луганського національно університету імені Тараса Шевченка та виховання молоді в дусі патріотизму, прагнення створити в місті спортивну інфраструктуру для українських олімпійців знають усі жителі громади.

Навчально-науковий
інститут фізичного виховання і спорту