Новорічний конкурс

Традиційно в навчально-науковому інституті фізичного виховання і спорту проводився конкурс ,,Краща  кімната гуртожиткуˮ.

До цього конкурсу студенти готувалися дуже ретельно: робили генеральні прибирання та оформляли свої кімнати до новорічних та різдвяних свят.

Комісія у складі заступника директора з соціально-гуманітарної роботи Олександра Брусака, студентського директора Богдана Очкасова, голови та членів студради гуртожитку перевірили усі кімнати та дійшли таких висновків:

• У номінації ,,Чистота і порядокˮ кращою стала кімната № 57 (в);
  • У номінації ,,Святковий настрійˮ відзначилася кімната № 48(м);
  • Номінація ,,Гостинний затишокˮ дісталася кімнаті № 53(м);
  • У номінації ,,Новорічна атмосфераˮ перемогла кімната № 54 (в).

У конкурсі ,,Краща чолові кімната гуртожиткуˮ, з упевненістю, перемогла кімната № 49 (м) у складі Сергія Антонова, Кирила Святуна та Віктора Любимського

У конкурсі ,,Краща жіноча кімнатаˮ перемогла кімната № 55 (в) у складі Вікторії Володіної, Марини Алексєєвої, Анастасії Перепелициної та Олени Стукачової.

Вітаємо усіх учасників з перемогою й з наступаючим Новим Роком та Різдвом Христовим!

Навчально-науковий інститут фізичного виховання і спорту