Звання професора

Колектив факультету іноземних мов вітає Світлану Шехавцову з присвоєнням вченого звання професора.

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 16.12.2019 № 1573 ,,Про затвердження рішень Атестаційної колегії Міністерства від 16 грудня 2019 рокуˮ доктору педагогічних наук, декану факультету іноземних мов Світлані Шехавцовій присвоєне вчене звання професора кафедри романо-германської філології!

Щиро вітаємо з вагомим досягненням та зичимо успішного втілення всіх творчих та наукових задумів, невичерпної життєвої наснаги, професійного зростання, нових творчих та наукових звершень!

Нехай підґрунтям щасливого життя та плідної професійної діяльності буде міцне здоров’я, вдача, підтримка родини, друзів та колег!

Нехай Ваші талановиті наукові задуми в подальшому знаходять однодумців для реалізації нових та сміливих наукових ініціатив!

Пишаємося нашим перспективним та мудрим деканом факультету іноземних мов! Віримо в світле майбутнє!

Факультет іноземних мов