Міс Шляхетність – 2019

У Полтаві магістрантка факультету іноземних мов взяла участь у конкурсі краси та отримала звання ,,Міс Шляхетність – 2019ˮ.

Магістрантка факультету іноземних мов, Ірина Склярова, взяла участь у 31-ому конкурсі дівочої вроди ,,Красуня Полтави 2019ˮ, який відбувся у Полтавському міському будинку культури відбувся.

18 красунь змагались за прекрасну корону та звання найкрасивішої дівчини Полтавщини. Цей конкурс є найстарішим в Україні. Він проводиться з 1989 року.

Факультет іноземних мов славиться вродливими та чарівними дівчатами, тому серед  учасниць опинилась й магістрантка спеціальності ,,Середня освіта. Мова і література (німецька)ˮ.

Кожна з учасниць намагалась донести до глядачів свою особливість, але наша студентка була найталановитішою з усіх, проявила себе з найкращих сторін та отримала звання ,,Міс Шляхетність – 2019ˮ.

Усі учасники були нагороджені подарунками, отримали сертифікат, срібну прикрасу і море квітів.

Факультет іноземних мов