День Святого Миколая

Студентське самоврядування факультету природничих наук долучилися до благодійних справ в День Святого Миколая.

19 грудня в Україні відзначають День Святого Миколая. Головною ідеєю свята є відчуття безкорисливого добра, прагнення подарувати іскру радості та надії.

І тому, за ініціативою студентського самоврядування факультету природничих наук, 19 грудня в День Святого Миколая була відкрита «Майстерня Миколая».

У цій майстерні усі бажаючі мали змогу створити власноруч свою неперевершену вітальну листівку для наших захисників-військовослужбовців до різдвяних свят.

Виготовлені листівки та ялинки будуть передані на передову нашим Захисникам. Наші воїни отримають різдвяні ялинки, які були виготовлені для конкурсу «Екологічна ялинка», а також яскраві вітальні листівки з теплими та щирими словами вдячності й побажаннями миру та добра в Новому році.

За інформацією факультету природничих наук