Підсумки фотоконкурсу

На факультеті природничих наук було проведено підсумки фотоконкурсу “Мій домашній улюбленець”.

Щороку 30 листопада у багатьох країнах відзначають Всесвітній день захисту домашніх тварин (World Day Pets). Саме до цієї пам’ятної дати факультетом природничих наук, вже третій рік поспіль, на офіційній сторінці факультету природничих наук у Фейсбуці проводиться фотоконкурс “Мій домашній улюбленець”. У цьому році у конкурсі прийняли участь понад 90 учасників, які презентували фото своїх маленьких друзів.

Фотокартки домашніх улюбленців були роздруковані та розміщені у холі, щоб ними мали змогу милуватися усі охочі.

Призові місця зайняли Аксьонова Інна, Пішкова Еліза, Лук`янцева Надія та Бахмет Кіра, які були нагороджені призами.

Дякуємо усім учасникам за цікаві  фото з вашими домашніми улюбленцями.

За інформацією факультету природничих наук