Вітаємо з захистом дисертації

Колектив ФПН щиро вітає  Твердохліб Наталію Михайлівну, асистента кафедри лабораторної діагностики, хімії та біохімії з успішним захистом кандидатської дисертації.

Захист відбувся 19 грудня 2019 року в Українському державному хіміко-технологічному університеті м. Дніпро на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 08.078.03 за темою: «Синтез та реакційна здатність солей Nалкоксикарбонілметил-2-хлорпіридинію»,  яка була представлена на здобуття наукового ступеня кандидата хімічних наук за спеціальністю 02.00.03 – органічна хімія.

Зичимо колезі успішного втілення всіх творчих та наукових задумів, наснаги в професійному зростанні та у майбутніх наукових пошуках! Нехай підґрунтям щасливого особистого життя та плідної професійної діяльності буде лише міцне здоров`я, вдача, підтримка родини та колег!

Колектив факультету природничих наук