Твори добро!

Напередодні Дня Святого Миколая, студенти факультету іноземних мов відвідали дітей з Полтавського соціального центру захисту з подарунками.

Життєвим принципом Миколи було подарувати щастя, радість і теплоту тим, хто в ньому щиро потребує – дітям. Хто чекає, дійсно, ,,Святкового Диваˮ! Так, студенти факультету іноземних мов відвідали Полтавський соціальний центр захисту дітей тимчасового утримання, щоб подарувати кожній дитині ту казку, якої їм вкрай не вистачає!

Діти отримали різні пазли, зошити для навчання і теплий одяг. Не забули студенти й про те, що діти люблять найбільше, тому обдарували їх солодощами і фруктами. І студенти, і діти залишилися в захваті від спільного дозвілля: вони грали, співали пісні і танцювали.

Студенти йшли з дитячого будинку в захопленому настрої і з почуттям, що обов’язково повернуться вже з новими подарунками та безліччю позитивних емоцій в наступному році! Адже як приємно і необхідно дарувати радість таким маленьким і беззахисним!

Факультет іноземних мов