Святий Миколай в дитячій лікарні

Студенти НН ІПП привітали дітей та медпрацівників Старобільського районного територіального медичного об’єднання.

День Святого Миколая – одне з найсвітліших і найулюбленіших свят не тільки для дітей, а й для  дорослих. На нього чекають мільйони дітей  в усьому світі, адже, окрім подарунків, він приносить у кожну оселю радість, надію та любов. Діти, які лежать в лікарні теж хвилюються, чи не забуде про них Чудотворець, чи знайдуть подарунок під своєю подушкою. Саме для таких діточок, 19 грудня  2019 року в день Святого Миколая, студенти 1 курсу спеціальності «Дошкільна освіта» навчально-наукового інституту педагогіки і психології ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» влаштували справжнє свято в  інфекційному відділенні КУ «Старобільське районне територіальне медичне об’єднання».

Студенти підготували дітлахам казкову виставу, де на них чекав Святий Миколай та його помічники ( Зима, Лисичка, Вовк, Фея, Сніжинки). Крім того, студенти провели з дітками веселі забави та процитували напам’ять вірші (О.Олесь «Ялинка», М.Рильський «Білі мухи», «Новорічна ялинка», М.Підгірянка «Ходить зима, ходить гаєм», Н.Забіла «Дванадцять місяців», Л.Костенко «Синички на снігу» та ін.) Цього дня лунало багато побажань, а головними, звичайно, були побажання здоров’я, миру, добробуту, порозуміння, злагоди рідній Україні та здійснення мрій. Добрі помічники Святого Миколая не забули нікого, і кожен маленький пацієнт отримав цукерки та іграшки.

Щиро вітаємо усіх із Святим Миколаєм!

Нехай Миколай принесе до Вашої хатини мир і щастя у родину!

За інформацією навчально-наукового

інституту педагогіки і психології