Участь ФІМ в конкурсі “Що? Де? Коли?”

Інтелектуальний конкурс-гра «Що? Де? Коли?» пройшов на факультеті іноземних мов.

Студенти 1-2 курсів усіх спеціальностей прийняли участь у заході, який пройшов на базі Полтавської Обласної Універсальної Наукової бібліотеки імені І.П. Котляревського.

У грі взяли участь шість команд студентів факультету іноземних мов. Під час конкурсу студенти продемонстрували уміння діяти самостійно, висувати гіпотези при вирішенні поставлених запитань, відстоювати свою точку зору та активізували пізнавальну активність.

Мета гри була досягнута, оскільки у студентів з’явилось бажання ще більше займатися наукою й прагнення підвищувати свій інтелектуальний рівень. Студенти повністю занурились у дружню атмосферу інтелектуальної сім’ї факультету. Завдяки командній роботі знаходились відповіді навіть на дуже складні запитання. Безперечно, студенти факультету є взірцем логічного мислення та віри у власні можливості!