Виховний захід для першокурсників

Викладачі кафедри дошкільної та початкової освіти провели виховний захід для першокурсників.

Так, 4-5 грудня викладачі кафедри дошкільної та початкової освіти Безбородих С.М. та Гречишкіна І.А. провели виховний захід для студентів 1 курсів спеціальностей «Дошкільна освіта», «Початкова освіта» та «Спеціальна освіта» на тему: «Формування громадянської компетентності майбутніх педагогів в контексті НУШ». Мета заходу – поширення знань про громадянські компетентності, повагу до прав людини та дитини, виховання свідомого та активного громадянина своєї країни.

Здобувачі освіти взяли участь в інтерактивних вправах: «Індивідуальний герб», «Бажання та потреби», «Як би я був чарівником» та інші. У результаті опрацювання теоретичного та практичного матеріалу були сформовані окремі аспекти громадянської компетентності.

За інформацією кафедри
дошкільної та початкової освіти