Засідання Молодіжного клубу східних культур

Студенти факультету іноземних познайомилися з колекцією бібліотеки Агантагела Кримського у контексті українського сходознавства.

На факультеті іноземних мов відбулося чергове засідання Молодіжного клубу східних культур. Гостем Клубу був Володимир Підвойний кандидат філологічних наук, фахівець з тюркології, старший науковий співробітник Національної бібліотеки України ім. В.І. Вернадського.

На засіданні Клубу Володимир презентував  наукову проблематику теми ,,Бібліотека-колекція Агантагела Кримського у контексті українського сходознавстваˮ та зробив  доповідь, зорієнтовану на питання сучасного бібліотекознавчого дискурсу в Україні.

Під час дводенного перебування на факультеті іноземних мов Володимир Підвойний прочитав студентам, що вивчають східні мови, лекцію на тему ,,Культурно-гуманітарне співробітництво між Україною і Туреччиноюˮ. Він також поспілкувався зі студентами, що вивчають турецьку мову, й зробив презентацію ,,Туреччина: розвиток та соціально-культурні особливостіˮ.

Факультет іноземних мов