,,МІС ІПП – 2020ˮ

У навчально-науковому інституті педагогіки і психології пройшов традиційний захід ,,Міс ІПП-2020ˮ.

У цьому конкурсі брали участь студентки першого курсу різних спеціальностей:

1. Дудник Ганна – ,,Дошкільна освітаˮ;
  2. Воронова Анастасія – ,,Соціальна робота. Соціальна педагогіка. Практична психологіяˮ;
  3. Курочка Еліна – ,,Психологіяˮ;
  4. Савенко Юлія – ,,Початкова освітаˮ;
  5. Гатченко Ангеліна – ,,Спеціальна освітаˮ;
  6. Короленко Аліна – ,,Дошкільна освітаˮ.

Ведучими цього заходу були: Оксана Палагута, Карина Борисенко, Роман Ніколаєв, Валерій Шабельник. Конкурс оцінювало журі у складі: Михайло Чумак – заступник директора з соціально-гуманітарної роботи Інституту торгівлі та обслуговуючих технологій, Маргарита Кравченко – в.о. начальника відділу з якості освіти, Юлія Бутко – Міс ІПП-2019, Ірина Масловська – магістрантка спеціальності ,,Дошкільна освітаˮ та студенти-військовослужбовці.

На заході були присутні Віталій Курило – голова Вченої ради університету, Сергій Савченко – ректор університету, Дмитро Ужченко – проректор з науково-педагогічної роботи, Олександр Бабічев – проректор з науково-педагогічної роботи, Олександр Меняйленко – проректор з науково-педагогічної роботи, Володимир Мороз – голова первинної профспілкової організації, директори та декани структурних підрозділів університету, завідуючі кафедрами  та студенти .

Конкурсантки показали свій талант, інтелектуальні, творчі, акторські здібності, майстерність господині. Розумні, славні диво-претендентки продемонстрували вечірні, весільні сукні та етнічні наряди.

Глядачі були у захваті від конкурсу ,,Червона доріжкаˮ, на якому дівчата перетворювались в одну із голлівудських зірок.

Кожна учасниця конкурсу підготувала улюблений вид спорту (карате, теніс, аеробіка, бейсбол, скейтбордінг,  черлідінг).

На кілька миттєвостей  глядачі опинилися на пляжі.  Тільки замість променів сонечка – промені чарівності дівчат (дефіле в купальниках).

На заході пролунали пісні  ,,Обіцяюˮ, ,,Мамо, я закохавсяˮ, ,,Сильна жінкаˮ, ,,Я – українкаˮ, хореографічні номери ,,Марусяˮ, ,,Вона такаˮ, ,,Човенˮ та ін.

Результати конкурсу краси і грації: Міс глядацьких симпатій – Дудник Ганна, Віце-міс – Гатченко Ангеліна, Міс ІПП-2020 – Савенко Юлія.

Директорка НН ІПП Олена Караман та заступник з соціально-гуманітарної роботи Віра Пушко вручили студенткам цінні подарунки та діадеми.

Учасницям конкурсу побажали  чистих рос у житті, мудрої думки, краси і нев’янучої вроди.

За інформацією НН ІПП