Відео-конференція

На кафедрі алгебри та системного аналізу відбулася відео-конференція з приводу передзахисту магістерських робіт.

22 листопада 2019 року на кафедрі алгебри та системного аналізу Навчально-наукового інституту фізики, математики та інформаційних технологій пройшов передзахист магістерських робіт студентів спеціальності  «Середня освіта (Математика)». Захід проходив у вигляді відео-конференції за допомогою програми Skype. У ньому взяли участь 15 магістрантів та 4 викладача кафедри. Серед учасників конференції були також досвідчені вчителі, які навчаються в нашому університеті. Метою конференції є обмін науковою інформацією у галузі методики викладання математики. Кафедра алгебри та системного аналізу вже не перший рік  проводить такий науковий захід. На відкритті відео-конференції з вітальним словом виступив  завідувач  кафедри алгебри та системного аналізу, доктор фізико-математичних наук, професор Анатолій  Жучок.  Далі студенти презентували свої магістерські роботи. Варто зазначити, що тематика конференції включала, в першу чергу, методи і  засоби навчання математики. Задачі, що були  розглянуті на конференції, в більшій мірі пов’язані з цифровізацією  освіти. Тому успішне проведення конференції дало підґрунтя й для практичного застосування.  При розгляді наукових робіт викладачами були надані рекомендації  магістрантам щодо покращення змісту,  оформлення робіт та підготовки до захисту.

Бажаємо магістрантам плідної праці та подальших успіхів і досягнень у науковій діяльності!

Кафедра алгебри та системного аналізу