Конференція трудового колективу

29 листопада відбулася конференція трудового колективу ЛНУ імені Тараса Шевченка.

На порядку денному було розглянуто 3 основних питання:

• про затвердження складу вченої ради університету;
  • про погодження нової редакції статуту університету;
  • про внесення змін до колективного договору університету.

Заслухавши та обговоривши питання про затвердження складу вченої ради університету, конференція затвердила вчену раду ДЗ „Луганський національний університет імені Тараса Шевченка” терміном на 5 років у складі 43 осіб.

Конференція погодила нову редакцію статуту університету, до якого було внесено корективи у зв’язку зі змінами в законодавстві України.

Заслухавши та обговоривши питання про внесення змін до колективного договору університету, конференція ухвалила рішення про внесок змін у додаток № 4 „Тимчасові норми видачі спецодягу, спецвзуття та засобів індивідуального захисту, миючих засобів працівникам та службовцям” у зв’язку з уведенням у штатний розпис університету нових посад.

Вікторія Калініна,
прес-центр ЛНУ імені Тараса Шевченка