,,Кухня народів світуˮ

На ФІМ пройшов щорічний традиційний захід ,,Thanksgiving Dayˮ (,,День Подякиˮ), який було присвячено святкуванню різних кухонь народів світу.

Студенти усіх курсів та спеціальностей факультету іноземних мов підготували презентацію різних країн, таких як Англія, Німеччина, Китай, Японія, Білорусь, Італія, Америка, Франція, Іспанія, Туркменістан та багато інших.

Студенти факультету іноземних мов приготували та презентували національні страви країн, які вони представляли. Презентації проходили в національному одязі, що дозволило всім глядачам ще більше поринути в атмосферу різних країн та культур.

Також студенти підготували пісні та танці різних країн світу, цікаві сценки та запропонували всім глядачам спробувати національні страви, які вони приготували власноруч.

Ми дякуємо нашим студентам за таке смачне та яскраве свято і бажаємо їм невичерпної творчості та креативу!

Факультет іноземних мов