Бенефіс композитора

23 листопада відбувся композиторський бенефіс професора НН Інституту культури і мистецтв ЛНУ імені Тараса Шевченка Андрія Сташевського.

23 листопада у Великій концертній залі Харківської обласної філармонії відбувся композиторський бенефіс професора НН Інституту культури і мистецтв ЛНУ імені Тараса Шевченка, заслуженого діяча мистецтв України, доктора мистецтвознавства, члена Національної спілки композиторів України Андрія Сташевського, присвячений 50-річчю від дня народження митця.

Андрій Якович Сташевський працює в нашому університеті вже двадцять років. Поруч з педагогікою та науковою роботою композитор веде активну творчу діяльність. Його баянні твори часто виконуються молодими й знаними вітчизняними музикантами, а симфонічна музика міцно увійшла до репертуару Луганського, Полтавського та Харківського академічних симфонічних оркестрів, неодноразово лунала на престижному фестивалі сучасної української музики «Киів-музик-фест».

Програму нинішнього ювілейного концерту виконав Академічний симфонічний оркестр Харківської обласної філармонії під орудою відомого українського диригента, заслуженого діяча мистецтв України Юрія Янка. В програмі бенефісу прозвучали Концерт для баяна з оркестром, сюїта «Образи», драматичний твір «Монолог», а також опус, який вже став «візитівкою» симфонічної творчості композитора – дев’ятичастинна симфонічна сюїта «Давньокиївські фрески».

За інформацією НН ІКМ