Координаційна зустріч

Представники ЛНУ імені Тараса Шевченка взяли участь у координаційній зустрічі в рамках проекту MOPED.

21-22 листопада в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини відбувалась координаційна зустріч учасників університетів-партнерів міжнародного проекту ,,Модернізація педагогічної вищої освіти з використання інноваційних інструментів викладанняˮ (MoPED) – № 586098-EPP-1-2017-1-UA-EPPKA2-CBHE-JP (Програма ЄС Еразмус +, КА2 – Співпраця задля інновацій та обміну кращими практиками, Розвиток потенціалу вищої освіти).

Представниками від європейських університетів-партнерів були Olga Dziabenko (Університет Деусто, Іспанія), Marios Papaevripidou (Кіпрський університет, Кіпр) та Katarzyna Gdowska (Гірничо-металургійна академія імені Станіслава Сташиця, Польща).

Представниками від ЛНУ імені Тараса Шевченка були Геннадій Могильний директор навчально наукового інституту фізики-математики та інформаційних технологій та Микола Семенов завідувач кафедри інформаційних технологій та систем.

Зустрічі розпочалась з вітального слова проректора з інноваційних досліджень та європейської інтеграції, професора Наталії Коляди. Робота координаційної зустрічі включає в себе обговорення плану виконання робочих пакетів проекту.

Бажаємо учасникам зустрічі творчих успіхів та плідної праці!

Навчально-науковий інститут
фізики, математики та інформаційних технологій