Романо-германські мови в сучасному міжкультурному просторі

21 листопада на кафедрі романо-германської філології було проведено V Всеукраїнську студентську науково-практичну конференцію «Романо-германські мови в сучасному міжкультурному просторі».

Підтримали традицію проведення конференцій на кафедрі РГФ й інші вищі навчальні заклади, у тому числі: Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського, Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького, Полтавський наіональний педагогічний університет імені В.Г. Короленка тощо.

Конференція розпочалася з привітального слова завідувача кафедри романо-германської філології, кандидата пед. наук, доцента Биндас О.М. Свої доповіді на пленарному засіданні представили: Протопопова К.О., магістрантка, «Англомовний подкастинг як найсучасніша інтерактивно-комунікативна технологія», науковий керівник – Шехавцова С.О., доктор пед. наук, професор; Ли Вейхуа, аспірантка, «Мультимодальное построение технологии искусственного интеллекта в современном обучении иностранным языкам», науковий керівник – Савченко С.В., доктор пед. наук, професор; Джейлі Ву, магістрант, «The Bible Study Theories. Judas Iscariot», науковий керівник – Дмитренко В.І., доктор філ. наук, професор; Майоренко В.І., студентка, «Концепт “la ruse” (хитрість), вербалізований у французькій фразеології як частина концептосфери французів», науковий керівник – Шаповалова Л.В., кандидат пед. наук, доцент.

Після пленарного засідання свою роботу розпочали секції: «Актуальні питання романо-германської філології та перекладознавства», «Сучасні стратегії міжкультурної комунікації в європейському просторі», «Своєрідність романо-германської літератури», «Інноваційні технології викладання романо-германських мов». Всі учасники мали змогу поставити питання, обговорити доповіді, подискутувати та запропонувати шляхи вирішення проблемних питань, які було висвітлено доповідачами.

Конференція пройшла у насиченому та дружньому форматі, а по закінченню роботи було проведено підведення підсумків, закриття V Всеукраїнської студентської науково-практичної конференції та нагородження сертифікатами. Ми щиро вдячні всім учасникам за участь у конференції та будемо чекати наступної зустрічі!

За інформацією кафедри романо-германської філології