Участь ФІМ у брейн-рингу

На факультеті іноземних мов пройшов інтелектуальний турнір «Що? Де? Коли?».

Студенти 1-4 курсів прийняли участь у заході, який пройшов на базі Полтавської Обласної Універсальної Наукової бібліотеки імені І.П. Котляревського.

У грі взяли участь чотири команди студентів факультету іноземних мов. Під час брейн-рингу студенти продемонстрували уміння діяти самостійно, висувати гіпотези при вирішенні поставлених запитань, відстоювати свою точку зору та активізували пізнавальну активність. Мета гри була досягнута, оскільки у студентів з’явилось бажання ще більше займатися наукою й прагнення підвищувати свій інтелектуальний рівень.

Студенти  повністю занурились у дружню атмосферу інтелектуальної сім’ї факультету. Завдяки командній роботі знаходились відповіді навіть на дуже складні запитання. Безперечно, студенти факультету є взірцем логічного мислення та віри у власні можливості!