Вітання із присвоєнням вченого звання

Директору НН ІПУАПО Володимиру Заблоцькому присвоєно вчене звання професора.

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 15.10.2019

№ 1301 «Про затвердження рішень Атестаційної колегії Міністерства від 15 жовтня 2019 року» Заслуженому працівнику освіти України, доктору наук з державного управління, доценту, директору навчально-наукового інституту публічного управління, адміністрування та післядипломної освіти Володимиру Валентиновичу Заблоцькому присвоєно вчене звання ПРОФЕСОРА кафедри публічної служби та управління навчальними й соціальними закладами.

Керівництво університету, ректорат, вчена рада, весь науково-педагогічний склад, студентство вітають Вас, Володимире Валентиновичу, із присвоєнням вченого звання, та бажають Вам міцного здоров’я, щастя, благополуччя та безлічі нових професійних ідей і здобутків у Вашій нелегкій, відповідальній роботі – розбудові галузі державного управління!

Нових наукових звершень та творчої наснаги! Нехай найвищі висоти науки завжди підкоряються Вам!